Right menu


Život bez pšenice - recepty do 30 minút

200 rýchlych a jednoduchých receptov, ako sa zbaviť pšenice, zhodiť kilá a nájsť cestu k zdraviu. Kniha v úvode radí, ako si nanovo vybaviť svoju kuchyňu a ponúka dve stovky receptov vhodných na všetky príležitosti, od raňajok či hlavných jedál až po dezerty a jedlá na zvláštne príležitosti. (vychádza 16. októbra)

Dostupné aj ako e-kniha

Úspešná kniha Život bez pšenice nebola len hitom jednej sezóny, ale udalosťou, ktorá postupne mení celý potravinový trh a ľudské návyky. Jej logickým pokračovaním je kniha s 30-minútovými (a kratšími receptami), ktoré vychádzajú v ústrety každému, čo je ochotný pre svoje zdravie obetovať aspoň pár minút denne. Život bez pšenice má preukázateľne blahodarný vplyv nielen na ľudí s cukrovkou či neznášanlivosťou lepku, ale aj na zvyšok populácie, ktorej pšenica spôsobuje celý rad problémov.

WILLIAM DAVIS, MD, je preventívny kardiológ, ktorý propagáciou života bez pšenice prispel k zníženiu srdcových chorôb a obezity. Je zakladateľom internetového programu Track Your Plague zameraného na prevenciu srdcových chorôb, často prispieva do odborných aj populárnych publikácií. So svojou manželkou a troma deťmi žije vo Fox Pointe vo Wisconsine v súlade s tým, čo hlása – hľadať v ich domácnosti celozrnné žemle či chrumkavé croissanty by bolo márne.

Kníhkupectvá:Panta Rhei, Martinus, Gorila, Artforum, ABC knihy

Autor: William Davis

Titul: Život bez pšenice – recepty do 30 minút

Vydavateľ: Premedia

Rozmer: 15 x 21 cm

Počet strán: 304

Väzba: Pevná s farebnou prílohou

ISBN 978-80-8159-138-9

Odporúčaná cena: 14.95 eur

Vychádza: 16. októbra 2014

Ďalej odporúčame: Život bez pšenice, Paleo diéta

Ukážka z knihy

Kniha prináša dvesto receptov na každú príležitosť a v dvoch prílohách aj niekoľko desiatok farebných fotografií s najlepšími z nich.

ukazka.pdf 1,27 MB