Right menu


Karen Kingstonová: Zbavte sa neporiadku s feng šuej

Karen Kingstonová je uznávaná expertka na očistu priestoru a feng šuej. Rodená Angličanka, ktorá prežila dvadsať rokov na Bali, sa preslávila svojou knihou o zbavení sa nadbytočných vecí, vďaka čomu získame nielen priestor a čas, ale aj novú energiu.

Dostupné aj ako e-kniha

Odporúča, ako sa zbaviť neporiadku v bytoch či domoch, ale aj vo vzťahoch či vo vlastnom tele, ktoré tiež potrebujú očistu. Vysvetľuje, ako neporiadok a nadbytočné veci pohlcujú našu energiu a ovplyvňujú náš fyzický, mentálny aj spirituálny komfort.

Kniha, ktorej prvá verzia vyšla už pred dvadsiatimi rokmi, patrí k priekopníckym prácam „upratovacej“ literatúry a ovplyvnila postoj celej jednej generácie k hromadeniu zbytočností vo svojich domovoch. Autorka čitateľom pomôže s očistou priestoru a vysvetlí prekážky, ktoré sa často skrývajú v našej psychike. Kniha radí, ako si vytvoriť príjemný domov, získať energiu a radosť zo života.

Doteraz vyšla v tridsiatich krajinách, slovenský preklad vychádza z nového, rozšíreného vydanie tohto svetového bestselleru, ktorého sa predalo viac ako 2 milióny kusov.

Úryvok

Túto knihu som písala s úmyslom predstaviť vám nový uhol pohľadu na neporiadok a haraburdy. Predtým, ako ste sa do nej pustili, ste skutočne verili, že všetky veci, ktoré máte doma, majú pozitívny vplyv na váš život, ale ako ste listovali stránku za stránkou, dozvedeli ste sa, že ak ľpiete na veciach, môže vás to vlastne brzdiť. Ak máte doma priveľa zbytočností a neporiadok, núti vás to k „malému“ životu. Niet v ňom miesta pre veľké myšlienky, vízie, inšpiráciu, čosi podstatné.

Osloboďte sa od pút vášho uhla pohľadu. Máte pred sebou celé roky na to, aby ste mohli experimentovať.

Autor: Karen Kingstonová

Titul: Zbavte sa neporiadku s feng šuej

Pôvodný názov: Clear Your Clutter with Feng Shui

Preklad: Zuzana Demjánová

Vydavateľ: Premedia

Rozmer: 14 x 17 cm

Počet strán: 216

Väzba: Brožovaná

ISBN 978-80-8159-663-6

Odporúčaná cena: 11.95 eur

Dotlač vychádza: 27. marca 2019

Kníhkupectvá:Panta Rhei, Martinus, Gorila, Artforum